×
x
شرکت بیمه میهن
   
 
  • بیمه های عمر و حوادث انفرادی

   معرفی بیمه نامه

   بیمه های عمر و حوادث انفرادی

   بیمه حوادث انفرادی

   موضوع و محور این بیمه نامه سانحه و حادثه‌ای است که می‌تواند به فوت، نقص عضو و ازکارافتادگی موقت و جراحت و صدمات بدنی منجر شود. بیمه‌های حوادث بصورت پوشش خطرات ناشی از حوادث تمام اوقات و در هر مکان یا زمان در مدت بیمه‌نامه می‌باشند و در زمان سختی و مشکلات می‌توان روی بیمه حوادث انفرادی برای حمایت‌های مالی حساب باز کرد.

   از مزایای این نوع بیمه‌نامه می‌توان به پوشش کلیه حوادث کاری و غیر کاری در طول شبانه روز، قیمت مناسب و خرید آسان و عدم نیاز به انجام معاینات پزشکی اشاره کرد.

   بیمه های عمر انفرادی

   همه‌ی ما بارها به کیفیت زندگی و سرنوشت خانواده خود، در صورتی که ما را از دست بدهند فکر کرده‌ایم. آیا برای کاهش این نگرانی‌ها راه حلی وجود دارد؟ بیمه عمر زمانی برای شما بهترین گزینه است اگر بیمه‌ای با حداقل پوشش ها و کمترین هزینه را جستجو می‌کنید. در واقع در این بیمه‌نامه، اطمینان خاطر مهمترین چیزی است که با پرداخت حق‌بیمه ناچیز بدست می‌آورید.

   در بیمه‌های عمر زمانی (به شرط فوت) تعهد بیمه‌گر تنها در خصوص فوت بیمه‌شده است و هدف این بیمه‌نامه تامین افراد خانواده بعد فوت بیمه‌شده می‌باشد. سرمایه در طول مدت بیمه می‌تواند ثابت (عمر زمانی ساده) باشد یا ممکن است بیمه گذار برای حفظ ارزش آتی سرمایه خود بخواهد سرمایه بیمه‌نامه را با توجه به نرخ تورم هر سال درصدی افزایش دهد. در این صورت می‌توان بیمه‌نامه‌ای با سرمایه صعودی صادر نمود. بدیهی است در صورت فوت بیمه شده، سرمایه قابل پرداخت مبلغی معادل سرمایه زمان فوت او می باشد. حق بیمه این بیمه نامه بر اساس سن بیمه شده ، مدت بیمه و سرمایه بیمه تعیین می‌گردد.

   بیمه‌نامه عمر مانده بدهکار (عمر زمانی نزولی) به افرادی که از موسسات اعتباری یا بانک ها وام دریافت می‌کنند ارائه می‌گردد و چنانچه وام گیرنده در طول مدت بازپرداخت وام فوت کند اقساط باقیمانده وام در وجه وام دهنده پرداخت و خانواده متوفی متحمل پرداخت مانده وام نخواهند شد. چون اقساط وام به تدریج توسط وام‌گیرنده بازپرداخت می‌شود، هر سال از مبلغ بدهی او (سرمایه بیمه) کسر میگردد پس حق بیمه آن نیز نسبت به دو نوع دیگر کمتر است.

   از مزایای این بیمه‌نامه‌ می‌توان به ایجاد احساس آرامش خاطر در خصوص عدم انتقال بدهی‌های فرد وام گیرنده به خانواده وی پس از فوت فرد و اطمینان مؤسسات وام‌دهنده از دریافت کامل وام‌های پرداختی به افراد در صورت فوت آنان اشاره کرد.

   کاتالوگ و فایلهای پیوست