×
x
شرکت بیمه میهن
   
 
  • تأکید سرپرست بیمه میهن بر بهبود عملکرد و جذب پرتفوی متوازن

   در نخستین سفر استانی سرپرست بیمه میهن به خراسان رضوی عنوان شد:

   تأکید سرپرست بیمه میهن بر بهبود عملکرد و جذب پرتفوی متوازن

   تأکید سرپرست بیمه میهن بر بهبود عملکرد و جذب پرتفوی متوازن

   سرپرست بیمه میهن در بازدید از سرپرستی شعبه این شرکت در خراسان رضوی، بر لزوم بهبود عملکرد، ایجاد شبکه فروش توانمند، شناسایی پتانسیل های بیمه ای، جذب پرتفوی متوازن و ارائه خدمات بیمه ای مطلوب به بیمه گذاران تأکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی بیمه میهن؛ دکتر رحیم لو در بازدید از سرپرستی شعبه مشهد از نزدیک در جریان فعالیت های این شعبه قرار گرفت و با کارکنان شعبه صمیمانه به گفتگو نشست و از تلاش های آنان در پیشبرد امور و اهداف شرکت قدردانی کرد.
   سرپرست بیمه میهن همچنین با تشریح سیاست ها و برنامه های بیمه میهن در سالجاری، بر لزوم بهبود عملکرد، ایجاد شبکه فروش توانمند، شناسایی پتانسیل های بیمه ای استان و استفاده از این پتانسیل ها، جذب پرتفوی متوازن و ارائه خدمات بیمه ای مطلوب به بیمه گذاران تاکید کرد.
   دیدارهای جداگانه با کارگزاری رسمی بیمه آرکا و نماینده منتخب شبکه فروش
   مدیرعامل کارگزاری رسمی بیمه آرکا بیمه رسان بارثاوا مجری قرارداد نظام مهندسی خراسان رضوی نیز با دکتر رحیم لو دیدار کرد و موضوع تفاهم نامه نظام مهندسی خراسان رضوی و بیمه میهن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این نشست ابعاد مختلف تفاهم نامه منعقده و نحوه سرویس دهی به مهندسان ناظر ساختمان بررسی و راهکارهای پیشنهادی برای اجرای مطلوب آن ارائه شد.
   گفتنی است بر اساس تفاهم نامه ای که سال گذشته فیمابین سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی و شرکت بیمه میهن منعقد شد، امکان صدور بیمه نامه مسئولیت مهندسین با شرایط ویژه برای مهندسان ناظر فراهم شده است.
   بر اساس این گزارش، همچنین در دیدار و گفتگوی نماینده ی منتخب شبکه فروش و نمایندگان استان با دکتر رحیم لو، مسائل و مشکلات نمایندگان و شبکه فروش هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم ارایه گردید.
   دیدار با مقامات شهرداری و اعضای شورای شهر مشهد
   دکتر رحیم لو عضو هیئت مدیره و مدیرعامل منتخب بیمه میهن در ادامه سفر یک روزه خود به خراسان رضوی، با دکتر خواجه نائینی معاون مالی و پشتبیانی و تعدادی از مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر مشهد نیز دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار، فرصت های همکاری دوجانبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر لزوم توسعه همکاریها در راستای استفاده از ظرفیت های طرفین تاکید شد. دکتر رحیم لو همچنین بر آمادگی بیمه میهن برای ارایه خدمات بیمه ای مطلوب به شهرداری مشهد و همکاری در این زمینه تأکید کرد.