×
x
شرکت بیمه میهن
   
 
  • حسن پوراسکندری سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی شد

   طی حکمی از سوی مدیرعامل بیمه میهن

   حسن پوراسکندری سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی شد

   حسن پوراسکندری سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی شد

   آقای مجید بنویدی مدیرعامل بیمه میهن طی حکمی در تاریخ 1397/04/04 حسن پوراسکندری را به سمت سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی منصوب نمودند.

   به ­گزارش روابط ­عمومی بیمه میهن ،در جلسه ای که با حضور آقای مجید بنویدی مدیر عامل، مسعود­­­­­محمدی معاون مالی­ و­اداری،محمد مهدی عزیزی معاون فنی بیمه های غیرزندگی،محمدرضا شارقی رئیس شورای فنی و عباس احمدیان مشاور بازاریابی و فروش برگزار شد، حسن پوراسکندری به عنوان سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه میهن منصوب شد.

   در ادامه مدیرعامل بیمه میهن ضمن ابراز امیدواری و آرزوی موفقیت برای ایشان خاطرنشان کردند : باید به بیمه های آتش سوزی بصورت جدی تر پرداخته شود و در توسعه همکاری با شرکت ها و تولید کننده های معتبر و نامی در راستای پیشرفت تولید داخلی در سال حمایت ازکالای ایرانی،گامهای بلندی رادر این مسیر برداریم.ایشان در مورد مدیریت ریسک این رشته بیمه ای­ و­­­اهمیت ارزیابی ریسک قبل از صدور بیمه نامه و نیز طراحی محصولات جدید و یا بسته های بیمه­ ای­ مشترک با سایر رشته های بیمه­ ای تاکید نمودند.


   حسن پور اسکندری در زمره نیروهای جوان و تحصیل کرده­­­ ­صنعت بیمه محسوب می­ شود که سابقه همکاری با بیمه میهن را در مدیریت بیمه های آتش سوزی در گذشته داشته است. از فعالیتهای ایشان می توان به ریاست اداره صدور و خسارت بیمه­ های­ آتش­ سوزی در بیمه ­حکمت و معاون مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه آرمان اشاره کرد.

   گالری