×
x
شرکت بیمه میهن
   
 
  • حضور مدیرعامل بیمه میهن در جمع همکاران شعبه قزوین

   حضور مدیرعامل بیمه میهن در جمع همکاران شعبه قزوین

   حضور مدیرعامل بیمه میهن در جمع همکاران شعبه قزوین

   رسول آریان پور مدیرعامل بیمه میهن و هیأت همراه امروز در جمع همکاران و نمایندگان شعبه قزوین حضور یافتند و از نزدیک در جریان فعالیت های شعبه قرار گرفتند.

   به گزارش روابط عمومی؛ در جریان این دیدار، وضعیت عملکرد و مسائل شعبه مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و مطابق با برنامه عملیاتی سالجاری بر تلاش مضاعف و اهتمام جدی همکاران و نمایندگان برای پیگیری و اجرای دقیق این برنامه و تمرکز بر مأموریت های محوله، بازاریابی و استفاده از پتانسیل های استان تأکید و مدیرعامل دستورات و راهکارهای لازم را در زمینه فرایندهای اجرایی و پیشبرد امور جاری شرکت ارائه کردند.
   مدیرعامل بیمه میهن ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع همکاران شعبه قزوین، به طرح و بیان خط مشی و راهبردها، برنامه ها و اهداف شرکت پرداخت و با اشاره به وضعیت بیمه میهن گفت باید به سمت افزایش کارایی و بهره وری برویم و مطابق با تکالیف ابلاغی و برنامه عملیاتی 1401 در مسیر رشد و تعالی این شرکت گام برداریم و بتوانیم به یاری خدا و همت کارکنان به نتیجه گیری بهتری دست یابیم و شاهد رشد، تعالی و پیشرفت میهن عزیزمان باشیم.
   وی تصریح کرد بیمه میهن اکنون شرایط قابل قبولی ندارد و از همکاران خواست در این شرایط به منظور بهبود وضعیت با سعه صدر و صبوری و نیتی خالصانه در تمامی عرصه های شرکت حضوری فعال داشته باشند و به مدیریت ارشد کمک کنند تا بتوانیم این مسئولیت خطیر و امانتی را که سهامدارن و ذی نفعان به ما سپرده اند به سرمنزل مقصود برسانیم.
   بر اساس این گزارش؛ مدیرعامل همچنین به اتفاق رئیس شعبه قزوین با مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین نیز دیدار کرد و طرفین در مورد وضعیت عملیاتی قرارداد فیمابین و توسعه همکاری های دوجانبه به بحث و تبادل نیر پرداختند.